Frankfurto automobilių paroda – viena didžiausių transporto parodų visame pasaulyje, kurioje apsilankė ir Rent a Car Vilnius automobilių nuomos atstovai. Ši paroda kiekvienų nelyginių metų rudenį vykstanti Vokietijoje, Frankfurte. Pirmoji nedidelė paroda, tapusi šio grandiozinio renginio užuomazga, įvyko 1897 m. Bristolio viešbutyje Berlyne.

mjyXvtmtMXlhkM7M1woMOV7uFQEl43MQHpnn08D8epk
Siekdami sužinoti kuo daugiau informacijos apie automobilių naujoves nusprendėme į Frankfurtą nuvykti ir mes automobilių ir mikroautobusų nuomos atstovai iš Lietuvos. Buvome apstulbinti parodos dydžiu ir įnovatyvių automobilių gausa. Parodoje lankėmės dvi dienas per kurias vos spėjome apžiūrėti visus automobilius. Domėjomės naujovėmis automobilių nuomos srityje, bendravome su įmonių atstovais. Iš parodos parsivežėme daug gerų įspūdžių ir naujovių, kurias bandysime įdiegti ir į savo Rent a Car Vilnius automobilių nuomos įmonę. Pirmasis automobilis į kurį dėmesį atkreipėme mes buvo Renault Tweeze

qgc4r4pxb3CECoQkUuSsCeeoZfT9sRrLCe65S-dvCEs

Pagalvojome, kad šis automobiliukas puikiai tiktų automobilių nuomai Vilniuje. Taupus, elektra varomas Renault Tweeze manevringas ir itin mažas dvejų vietų automobilis. Rent a Car Vilnius darbuotojai išbandė šį miesto mažylį ir padarė išvadą, kad šis automobilis būtų ne tik gera automobilių nuomos įmonės reklama, bet ir būtų itin paklausus tarp žmonių, kurie ieško ekonomiško automobilio keletai dienų didmiestyje. Norėtumėme sužinoti ir savo klientų nuomonę apie šį automobiliuką, ar norite jį išbandyti ir Jūs.

Opel koncernas pristatė puikų 9 vietų mikroautobusą Opel Vivaro
12048525_883126288449957_728054709_n

Nustebino kaip autobusiuko išvaizdą pakeičia parinktos tinkamos spalvos ir ornamentai. Rent a Car Vilnius taip pat nuomoja naują 2015 metų 9 vietų Opel Vivaro. Su šiuo mikroautobusu tikrai nepavargsite ilgose kelionėse, sutalpinsite visus savo daiktus, esant poreikiui uždėsime ir stogo bagažinę. Opel Vivaro tikrai puikus pasirinkimas išsinuomoti tokį autobusiuką kelionėms su draugų kompanija.
Labai didelį įspūdį paliko BMW 7-os serijos flagmanai.

gYnHXJMaGmesBUUBG1JysSCZdYWhH3Iqy5KRshU4jto

Šiais metais 7-os serijos BMW pripažinti pačiais saugiausiais automobiliais iš BMW markės automobilių. Apžiūrėjus šiuos gatvių galiūnus pagalvojome, kad jie puikiai tiktų Rent a Car Vilnius įmonės keleivių pervežimo paslaugoms, ar klientams kurie ieško išsinuomoti prabangų automobilį.

Frankfurto automobilių paroda mums paliko labai didelį įspūdį savo dydžiu bei automobilių gausa. Likome sužavėti automobilių pristatymais, pamatėme daug koncepcinių modelių, kuriuos tikimės išvysime ir Lietuvos gatvėse.

 

Prisijungti prie šio pokalbio